Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


25 Mayıs 2015 Pazartesi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) 4G ihalesinin 26 Ağustos'a ertelenmesine ilişkin kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

 
Söz konusu ilanda, "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan 10.04.2015 tarihli Resmi Gazete'de 26 Mayıs 2015'te yapılacağı ilan edilen IMT Hizmet ve Altyapılarına İlişkin Yetkilendirme İhalesi 26 Ağustos 2015'e ertelenmiştir" denildi.
 

4G Nedir?


4G, daha yüksek mobil internet hızı, daha fazla data kapasitesi  ve düşük gecikme süresi sunan dördüncü nesil telekomünikasyon hizmetidir.
4G teknolojisi ne getirecek?

Çok daha hızlı internet: 4G teknolojisi ile, kullanılan cihazlara göre değişmekle birlikte, veri indirme hızı  100-150 Mbps’ten başlayıp  300 Mpbs seviyelerine çıkabilmektedir. Örneğin,  2GB büyüklüğündeki bir HD film yaklaşık yarım dakikada indirilebilmektedir.*
HD kalitesinde film, video ve dizi izleme
Hızlı video ve resim indirme ve yükleme
Düşük gecikme süresi ile kesintisiz ve daha keyifli oyun deneyimi
 

* 4G Türkiye’ye geldiğinde deneyimlenecek hız, frekansa, kapsama alanına, hizmet alınan baz istasyonuna, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza, bağlanılan siteye ve baz istasyonundan uzaklığa göre değişim gösterebilir.
 

0 comments:

Yorum Gönder