Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


1 Aralık 2014 Pazartesi

Kanal 23 Televizyonu uydu yayınına geçti. “Elazığ’ın Televizyonu” sloganıyla yayın hayatını sürdüren Kanal 23 Televizyonu’nu 1 Aralık Pazar Günü’nün ilk saatlerinden itibaren TÜRKSAT 3A Uydusu üzerinden takip edebilirsiniz.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kanal 23 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAŞEL, “Kurulduğu günden beri Elazığ’a tarafsız objektif ve ilkeli yayın hizmeti veren televizyonumuz Kanal 23, 1 Aralık’tan itibaren uydu yayınına geçti. Uzun süredir bu konuda çalışmalar yapıyorduk. Karasal yayınımızın yanına ilave olarak ulusal yayını da ekliyoruz. Böylece hem ülkemizin dört bir yanına dağılmış olan hem de dünyanın çeşitli ülkelerine yerleşmiş olan hemşehrilerimiz Kanal 23 yayınlarını izleyebilecekler. Biz ulusal ölçeğe çıkmış olmakla birlikte yerel kalmaya dikkat edeceğiz. Türkiye’de yeterince ulusal televizyon kanalı var. Biz şehrimizin ve bölgemizin dışarıya yansıması olmayı tercih edeceğiz. Daha önce görüştüğümüz Elazığ derneklerimiz, Elazığlı işadamlarımız bizi bu konuda yüreklendirdi. Onların desteği ve teşviki ile Kanal 23' ün ulusal mecrada yayın yapan en iyi yerel televizyonlardan biri olması konusunda gayret sarfedeceğiz. Biz kurulduğumuz dönemde Türkiye’de özel televizyon sayısı bile parmaklarımızın sayısını geçmiyordu. O günden bu güne yayınımızı bir gün bile aksatmadık. Bütün insanlara eşit mesafede davranarak objektif bir yayın politikası sürdürdük. Bizim tarafımız haktır, hakikattir, Elazığ’dır ve Elazığlılardır. Bundan sonrada Kanal 23 aynı çizgide hizmet vermeye devam edecek. Kanal 23 bizim değil bütün Elazığlılarındır. Herkese hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.

 

Kanal 23 Televizyonu’nun TÜRKSAT 3A Uydu ayarları şöyle:

(RTV 23)
FREKANS: 11509
SEMBOL: 30000
POLARİZASYON: YATAY (H) FEC: 2/3

0 comments:

Yorum Gönder