Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


18 Ağustos 2014 Pazartesi

Facebook kullananların rahatsız olduğu noktalardan biri de oyun davetleri olsa gerek, davet edilen bu uygulamayı veya göndereni engellemek elbette ki mümkün. Gelen bu davetin engellenmesi için yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Facebook’ ta Uygulama Engelleme
Öncelikli olarak uygulamayı engellemek için Facebook hesabınıza giriş yaparak işe başlayacağız. Ana sayfada açılan menülerden sağ üstte köşedeki ok tuşuna tıklayıp, gelen kısımdan “Ayarlar” seçeneğine tıklıyoruz. Gelen pencerede sol üst menüde yer alan “Engelleme” kısmına tıkladığımızda karşımıza “Engellemeleri Yönet” başlığı altında en altta yer alan “Uygulamaları engelle” seçeneğinin karşısına size gönderilip te, rahatsız olduğunuz uygulamanın isimlerinin tek tek eklemeniz doğrultusunda ilerleyen zamanda size bir daha o uygulama hakkında davet gönderilmemesini sağlayabilirsiniz.
 
Daha sonradan engelleme kaldırılmak istendiğinde ise engellenen uygulamanın hemen uygulamanın yanında yer alan “Engellemeyi Kaldır” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.


Facebook’ ta Gelen Davetleri Engelleme
Sadece gelen oyun davetleri değil, sürekli bildirim alanına arkadaşlarınızdan gelmiş olan davetlerden de rahatsızlık duyuyorsanız. Yine “Engellemeleri Yönet” başlığı altında yer alan “Uygulama davetlerini engelle” seçeneğinin karşısına sizi davetleri ile rahatsız eden arkadaşınızın adını buraya yazmanız sonucunda, artık engellediğiniz arkadaşınızdan uygulama davetleri almayacaksınız. Bu yapılan işlemden hiçbir şekilde arkadaşınızın haberi olmayacak. Tabi uygulama davetlerini engelle dediğiniz arkadaşınızın paylaştıklarından haberdar olacağınızı da son olarak belirtelim.
 

0 comments:

Yorum Gönder