Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


21 Temmuz 2014 Pazartesi

Lâlegül Medya Grubu, Dergi ve Radyo çalışmalarının ardından Lâlegül TV için düğmeye bastı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Lâlegül TV Genel Yayın Yönetmeni Nur Haktan; Lâlegül FM mikrofonlarından "Değerli Lâlegül FM dinleyicileri derken bundan sonra Lâlegül TV izleyicilerine hitap edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz" diye konuştu. Radyo dinleyicilerinin yoğun talepleri karşısında böyle bir çalışmayı başlattıklarına dikkat çeken Nur Haktan, yoğun bir mesai harcayarak ülkemizin önde gelen alimlerinin sohbet ve vaazlarını Lâlegül TV izleyicileriyle buluşturacağız, dedi.

18 Eylül'de test yayınına başlaması planlanan  ve TÜRKSAT 4a uydusu üzerinden yayın yapacak olan televizyon kanalı, bu süreçte eksiklerini tamamlamayı, izleyicilerin fikir ve önerileri doğrultusunda değerlerimizi yansıtan bir yayın ortaya koymayı hedefliyor. 8 yıllık radyo tecrübesinin ardından izleyici karşısına çıkacak olan Lâlegül TV test yayını süresince Lâlegül FM ile ortak yayın gerçekleştirecek. 

Tüm hazırlıklarının çeyiz niteliği taşıdığını söyleyen Nur Haktan test yayını müddetince çeyizlerini açmayacaklarını ve bunları yeni yayın döneminde izleyici ile buluşturacaklarını söyledi.

CÜBBELİ AHMET HOCA DESTEKLEMİŞTİ

İsmailağa cematinin önde gelen hocalarından Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Hocaefendinin sohbetlerinde müjdesini verdiği Lâlegül TV yayın hayatına Hocaefendinin duasıyla başlayacak. 

LALEGÜL TV FREKANS BİLGİLERİ
Frekans 12422
Polarizasyon H (Yatay)
Seymbol 30000
Fec 3/4

2 comments:

  1. TV de frekansları giremiyorum.ilk 3 yazı oluyor.turksat2 a3 a,şifreli şifresiz,bis eyda var.ama ondan aşağıya indiremiyorum.indirsem frekanslari yazicam.taraticam ama.ne olur ya rdim edin.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tv'niz dahili uydu alıcılı mı? Ayarlar menüsünden elle arama menüsünden girebilirsiniz. yada otomatik tarama yapsanız da çıkar.. Otomatik taramayı kolayca yapmak için http://uydutvfrekans.blogspot.com.tr/2014/09/turksat-otomatik-sebeke-arama-frekansi.html adresine göz atabilirsiniz..

      Sil