Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


16 Mayıs 2014 CumaSony Experia Android Güncellemeleri 2014

Nisan ayı içerisinde üst sınıf kategoride yer alan Xperia Z1, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 Compact için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini başlatan Sony, sızdırılan yeni bir belgeye göre haziran ve temmuz döneminde bazı Xperia akılı telefonlar için de güncelleme dağıtımını sürdürecek. Kimi modeller bu süreçte Android 4.4, kimiler ise Android 4.3 güncellemesi alacak.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan akıllı telefonlar Xperia Z, Xperia ZR ve Xperia ZL için haziran döneminde Android 4.4 güncellemesi dağıtıma sunulacak. Haziran-temmuz döneminde Android 4.4'e kavuşacak akıllı telefonlar ise; Xperia T2 Ultra, Xperia M, Xpeira E1 ve Xperia SP olacak. Burada sanırım Xperia SP için ayrı bir parantez açmak gerekecek. Zira telefonun KitKat güncellemesi alıp almayacağı noktasında birçok haber gündeme geldi ve son olarak Sony Fransa bir forum sitesinde kullanıcılar gelen bir soru üzerine telefon için bundan sonraki süreçte herhangi bir güncelleme dağıtımı yapılmayacağı belirtilmişti. Sony Hindistan cephesinden sızdırılan belge ise Xperia SP için Android 4.4 güncellemesinin haziran-temmuz döneminde dağıtılacağını gösteriyor.

Yine aynı belgede Xperia C, Xperia L ve Xperia T için de Android 4.3.3 güncellemesinin temmuz ayı içerisinde dağıtımda olacağı bilgisi veriliyor. Xperia M içinse aynı güncelleme nisan ayında kullanıcılara sunuldu.

0 comments:

Yorum Gönder