Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


25 Nisan 2014 Cuma

2012 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note 2 tüm dünyada büyük satış rakamlarına ulaşmış Samsung'un en güçlü telefonlarında biriydi. Galaxy Note 2 sahipleri uzun zaman (1 yılı aşkın bir süre) Android güncellemesi telefonlarına alamaşlar ve Samsung'ta bu kullanıcılarına jest olması amacıyla Android 4.2.2 sürümünü vermeden direkt Android 4.3 sürümüne geçmelerini sağlamıştı.
Bu güncelleme sonrası "acaba Note 2 başka güncelleme alacak mı" soruları sorulmaya başlanmış ve bir kısım medya Android 4.4 KitKat sürümünün Galaxy Note 2'ye verilmeyeceğini bile dile getirmişlerdi.
Bu gün ise "sammobile" sitei Galaxy Note 2 için Android 4.4 KitKat sürümünü yayımladı. Bu sürümü yüklemeniz için yapmanız gerekenleri sizlere aşağıda aktaracağız.
Önemli Not: Yapacağınız işlemler sonucunda telefonunuz garanti dışı kalabilir. Telefonunuzda kalıcı hasarlara sebebiyet verebilirsiniz. Yapacağınız bu işlem tamamen sizin sorumluluğunuzda olup bu işlemler sonucunda yapacaklarınızdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Yükleme Tlimatı
  • Öncelikle buradan ihtiyacınız olan ROM'u indirin.
  • Daha sonra ROM'u kurmak için ihtiyacınız olan program Odin'in en son sürümünü buradan indirin.
  • Tavsiyem oalrak öncelikle telefonunuzun yedeklemesini alıp telefonu sıfırlayın. Bunun için telefonu CWM modda açıp telefona reset atın.
  • Reset attığınız telefonun pilini çıkartın ve biraz bekledikten sonra telefonunu download modda açın. Telefonunuza CWM moddan nasıl reste atılacağını ve nasıl "downolad moda" almayı bilmiyorsanız zaten bu işlere girmemenizi size tavsiye ederim.
  • Bilgisayarınızdan "Odin" programını açın Download modda olan telefonunuzu USB kablo ile bilgisyarınıza bağlayın.
  • ODin'de AP ya da PDA bölümüne indirdiğimiz ROM dosyasını ekleyin
  • Re-Partition bölümü işaretli olmayacak. Start butonunu tıklayın ve yazılımın yüklenmesini bekleyin. İşlem 5 dakikadan fazla sürecektir. İlk açılış normalden uzun sürecektir. Telefonun açılış ekranda kalması durumunda Recovery menüsünden format atın ya da ROM’u tekrar yükleyin.


 

0 comments:

Yorum Gönder