Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


10 Nisan 2014 Perşembe

Android KitKat 4.4.3 test ediliyor!

Birkaç haftadır Android KitKat’ın son sürümü KitKat 4.4.3 hakkında konuşuluyor. Bu sürümün küçük yeşil robotun bir sonraki küçük güncellemesi olduğu söyleniyor. Yani bu sürüm ile yenilikler olmayacak sadece küçük sorunlara çözüm getirilecek bir çeşit iyileştirme güncellemesi.
KitKat MR2 olarak bilinen (Android 4.4.1 ve 4.4.2 MR1 olarak bilinir) işletim sisteminin bu yeni sürümü nihayet test aşamasına girdi. Güncelleme Android ekibi dışında Google çalışanlarının yüzde birine dağıtıldı ve güncelleme şimdilik Nexus 4, Nexus 5, 2012 Nexus 7, 2013 Nexus 7 ve Nexus 10 cihazların yanı sıra Google Edition Moto X / G akıllı telefonlar için sınırlı olarak veriliyor.

Güncellemenin OTA yoluyla önümüzdeki hafta içinde herkese dağıtılması planlanıyor. Ancak bu plan test aşmasında güncellemenin ne kadar başarılı olacağına göre değişebilir ve kesin bir tarih bulunmuyor.

0 comments:

Yorum Gönder