Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


17 Mart 2014 Pazartesi

Samsung'un Galaxy S3 akıllı telefonuna KitKat güncellemesinin ne zaman geleceği merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz saatlerde Galaxy S3 kullanıcılarını sevindirecek haber nihayet geldi.
Samsung Arabistan resmi Facebook sayfasından yapılan bir açıklama kullanıcıları heveslendirmeye yetti. Suudi Arabistanlı bir kullanıcının sormuş olduğu soruya, Samsung Arabistan moderatörü, Adroid 4.4.2 KitKat günlellemesinin Galaxy S3 GT-i9300 uluslararası versiyonuna, Mart sonuna doğru sunulacağını söyledi. Bildiğiniz gibi daha önceleri yayınlanan haberlerde, Galaxy S3'ün 18 aylık güncelleme periyodunu doldurduğu yönünde haberler yapılmıştı. Ayrıca cıhazda bulunan 1GB RAM'ın KitKat güncellemesinde yetersiz kalabileceği de söylenmişti.
Samsung Arabistan tarafından yapılan açıklamanın şaka olabileceği dedikoduları da ortada dolaşıyor ancak, mobil teknoloji alanında büyük bir prestije sahip firmanın böyle bir hata yapmayacağı söyleniyor.

0 comments:

Yorum Gönder