Türksat, başta olmak üzere uydu tv, uydu frekansları, uydu alıcısı, uydu frekansları, dijital yayın, karasal yayın, türksat 5B, Türksat frekansları, Türksat 5b yeni frekansları, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, uydu dünya, uydu dünyası, Türksat otomatik ayarlarının nasıl yapılacağına dair her türlü bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


17 Ocak 2014 Cuma

Chrome'un yakında yayınlanacak olan yeni "mini" sürümü, kota derdinizi biraz da olsa rahatlatacak!
Google, mobil web tarayıcısına eklediği sıkıştırma işleviyle veri tüketimini yüzde 50'ye kadar azaltma olanağı sunmaya başlıyor.
Chrome'un Android ve iOS sürümlerine gelen yeni özellik, ayarlar altındaki "bant genişliği yönetimi" sayfası yoluyla etkinleştirilebiliyor ("veri kullanımını azalt" ayarını etkinleştirerek). Google'a göre arayüz, işlev sayesinde verinden ne kadar tasarruf ettiğinizi de gösteriyor. İşlev hakkında detaylı bilgiye Google'ın destek sayfasından ulaşılabiliyor.

Chrome'a eklenecek diğer özellikler arasında iOS'taki Chrome için Google Translate entegrasyonu da var. Bu sayede iPhone ve iPad kullanıcıları, tek düğmeye dokunarak sayfaları tercüme edebiliyorlar. Chrome'un Android sürümündeki bir yenilik ise web siteleri için araç çubuğu menüsünü kullanarak giriş ekranı kısayolları oluşturabilme. Bu kısayollar, Google'a göre "belirli web sitelerini farklı bir uygulama gibi, tam ekran açmanıza izin veriyor ve bu siteler, uygulama geçiş ekranında ayrı bir uygulama olarak görünüyorlar."

Chrome'un yenilenen sürümleri, Google Play ve Apple App Store'da birkaç gün içinde indirmeye sunulacak.

0 comments:

Yorum Gönder