uydu tv, uydu frekansları, Anten, uydu alıcısı, uydu frekansı, TÜRKSAT, DVBT, DVBT2, Televizyon, Radyo, MPEG2, HD yayın, Dijital Yayın, Karasal Yayın, Türksat, türksat 4A, Türksat frekansları, Türksat 4a yeni frekansları, flash TV frekansı, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, Türksat otomatik ayar

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


27 Mart 2014 Perşembe

Bir süredir test edilen güncelleme birçok Avrupa ve Asya ülkesinde kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Xperia M için geçtiğimiz günlerde test aşamasında olduğu bildirilen Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi resmen başladı. Asya ve Avrupa'da birçok ülkede başladığı rapor edilen güncelleme kullanıcılara FOTA ve Sony PC Companion üzerinden ulaşıyor. Ayarlar menüsü başlığı altında yer alan sistem güncellemeleri bölümünü ziyaret ederek sizler de güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.


Sony, Android 4.3 Jelly Bean ile güncellenmiş bir kamera arayüzü sunuyor. Bu arayüze seri  ve süper otomatik çekim modları da eklenmiş durumda. Bunun yanı sıra daha hızlı bir kullanıcı arayüzü deneyimi, geliştirilen grafik sürücüleri, daha uzun pil ömrü için Stamina Mod'un yeni sürümü, Sony'nin yerleşik medya uygulamaları Walkman, Albüm, Filmler'in en güncel sürümleri ve güvenlik gelişmeleri güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler oldu.
Dağıtımı bölge ve taşıyıcılara göre farklılık gösteren güncellemenin birkaç hafta içerisinde tüm Xperia M sahiplerine ulaşması bekleniyor.
 

0 yorum:

Yorum Gönder