uydu tv, uydu frekansları, Anten, uydu alıcısı, uydu frekansı, TÜRKSAT, DVBT, DVBT2, Televizyon, Radyo, MPEG2, HD yayın, Dijital Yayın, Karasal Yayın, Türksat, türksat 4A, Türksat frekansları, Türksat 4a yeni frekansları, flash TV frekansı, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, Türksat otomatik ayar

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


29 Mart 2014 Cumartesi

Android ve iOS platformları için geçtiğimiz yıl yayınlanan Microsoft Mobile Office uygulaması tamamen ücretsiz hale getirildi. Word, Excel ve PowerPoint gibi temel Office uygulamaları mobil cihazlar üzerinde görüntüleme, düzenleme, içerik ekleme ve kaydetme gibiyeteneklere sahip olan uygulama, Android ve iOS ekosistemlerinde her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da; belgelerin düzenlenmesi, bulutta saklanması ve diğer bazı işlemler için Office 365 aboneliğine gereksinim duyuyordu.
Yazılım devi Microsoft, Mobile Office için gerekli olan ücretli Office 365 aboneliğine yaptığı açıklamayla son verdiğini belirtti. Bundan sonraki süreçte uygulama içerisindeki tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanılabilecek. Microsoft Mobile Office uygulamasını alt bölümde yer alan linklerden indirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder