uydu tv, uydu frekansları, Anten, uydu alıcısı, uydu frekansı, TÜRKSAT, DVBT, DVBT2, Televizyon, Radyo, MPEG2, HD yayın, Dijital Yayın, Karasal Yayın, Türksat, türksat 4A, Türksat frekansları, Türksat 4a yeni frekansları, flash TV frekansı, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, Türksat otomatik ayar

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


26 Şubat 2014 Çarşamba

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S5'i, Barcelona'da düzenlenen Mobile World Congress etkinliğinde tanıttı.

İşte beklenen telefonun özellikleri:

S5'in plastik arka kapağı pil ve hafıza kartı değişimine imkan vermek için yerinden çıkabiliyor.16 megapiksellik kameranın altında yer alan flaş, aynı zamanda tansiyon cihazı görevi görüyor. Flaşın üzerine parmaklarınızı yerleştirdiğinizde Galaxy S5 tansiyonunuzu ölçüyor. Galaxy S5, içerisinde S Health sağlık programıyla yüklü şekilde geliyor.

Kalp atışlarınızdan aldığı verileri kullanan yazılım aynı zamanda günde kaç adım attığınızı da ölçüyor.Galaxy S5 çok ince ve hafif. Telefonun kenarları metal gibi görünse de bu kısımlar aslında parlatılmış plastik. Telefonun ana menü ekranında parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Bu tuşun üzerinde parmağıızı kaydırarak telefonun kilidini açabiliyorsunuz.

Aynı tuşu kredi kartı ödemeleri yapmak için de kullanabilirsiniz. Gear Fit Manager programı Samsung'un yeni nesil akıllı kol saatleriyle iletişim kurmak için kullanılıyor. Telefonda çok sayıda fotoğraf çekim modu bulunuyor.Galaxy S5 altın rengi olarak da tüketicinin beğenisine sunuluyor.İsteyenler için telefonun mavi renk seçeneği de mevcut.

Suya ve toza dayanıklı olarak üretilen Samsung Galaxy S5'i birkaç dakika suyun altında tuttuktan sonra sorunsuz kullanmak mümkün.

0 yorum:

Yorum Gönder