uydu tv, uydu frekansları, Anten, uydu alıcısı, uydu frekansı, TÜRKSAT, DVBT, DVBT2, Televizyon, Radyo, MPEG2, HD yayın, Dijital Yayın, Karasal Yayın, Türksat, türksat 4A, Türksat frekansları, Türksat 4a yeni frekansları, flash TV frekansı, disney channel frekansı, LALEGÜL TV frekans, Türksat otomatik ayar

Türksat otomatik Arama Frekansı için Tıklayınız...


18 Ocak 2014 Cumartesi

Aralık ayı içerisinde Xperia Z1, Xperia Z ultra ve diğer Z serisi cihazlar için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Sony, daha önce açıkladığı listede Android 4.3 güncellemesi kapsamına aldığı Xperia SP, Xperia T, Xperia TX ve Xperia V içinse resmi bir açıklamada daha yaptı.  Sony söz konusu telefonlar için Android 4.3 güncellemesinin final provalarının yapıldığını ifade ederken, güncelleme dağıtımının ise ocak/şubat döneminde gerçekleşeceğini belirtti. Bu gelişmeden güncelleme dağıtımının ocak sonunda başlayacağını söyleyebiliriz.

Güncelleme kapsamında sunulacak yeniliklere değinecek olursak; Project Butter kapsamında daha hızlı bir performans, STAMINA Modu ile pil tarafında gelişmeler, yeni Xperia Temalar'ı, güvenlik tarafında gelişmeler, Sony'nin yerleşik uygulamalarında iyileştirmeler ve grafik performansında artış. 

0 yorum:

Yorum Gönder